Aziëlaan 414 Utrecht
Omschrijving
Ruim en licht 2-kamer appartement met balkon aan de rand van Park Transwijk
Ben jij op zoek naar een ruim appartement met veel lichtinval, een royale woonkamer, aparte slaapkamer en een balkon met weids uitzicht. Dan is dit fijne appartement aan de Aziëlaan in Utrecht precies wat je zoekt. Ideaal voor starters die dicht bij het centrum én met alle voorzieningen binnen handbereik. Kortom, deze woning heeft het!
V 2-kamer appartement op de 13e verdieping in Kanaleneiland
V Ruime en lichte woonkamer met prachtig uitzicht over de stad
V Balkon op het westen (zon van de middag tot zonsondergang)
V Keuken met vaatwasser, was-/droogcombi (blijven achter)
V Externe berging op de begane grond
V Parkeren mogelijk met vergunning
V Super centraal binnen10 minuten fietsen in de binnenstad
V Energielabel C (geldig tot 2033)
V Oplevering in overleg
De ligging van dit appartement is top in een levendige en diverse buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Denk aan de bakker voor een lekkere Turkse pizza, Basic Fit om de hoek en zowel bussen als trams stoppen letterlijk voor de deur. Met de fiets ben je zo in de binnenstad van Utrecht, en voor wie de stad even wil ontvluchten: je zit binnen een paar minuten op de snelweg. Zelfs de meubelboulevard is op loopafstand, handig als je net je eerste huis inricht!
INDELING
Begane grond:
Centrale entree met brievenbussen, intercom en toegang tot de lift. Op de begane grond heb je een eigen (fietsen)berging.
13e verdieping:
Op de 13e verdieping kom je binnen in de hal met ruimte voor jassen en schoenen. Vanuit de hal loop je rechtdoor en dan ligt links de ruime lichte woonkamer met halfopen keuken. De woonkamer heeft een grote raampartij over de volledige breedte van de woning is verrassend ruim, met plek voor zowel een comfortabele zithoek als een eettafel. Vanuit hier heb je toegang tot het balkon, waar je heerlijk kunt genieten van de middag en avondzon, en van het weidse uitzicht over de stad. Met oud & nieuw zie je hier zelfs het vuurwerk boven de hele stad!
De halfopen keuken is voorzien van diverse onder- en bovenkasten, een vaatwasser en een was-/droogcombinatie. Aan de balkonzijde bevindt zich de slaapkamer, voorzien van een groot raam en voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en kast. De badkamer is netjes, voorzien van een douchecabine, wastafelmeubel en een aparte toiletruimte. Tot slot is er een handige inpandige bergkast.
Kortom, ben jij starter en wil je een licht, ruim appartement op een centrale locatie met fantastisch uitzicht? Dan is dit jouw kans! Maak dan snel een afspraak met je (NVM) makelaar of vraag een bezichtiging aan via Funda. Er zijn diverse NVM-clausules van toepassing (zie brochure). Woning is verhuurt geweest. Gunning aan verkoper. We hebben ons best gedaan om alle info zo scherp en up-to-date mogelijk te presenteren. Fouten zijn nooit uit te sluiten. Check daarom altijd zelf de belangrijke details voordat je een beslissing neemt.