• Neem telefonisch contact op! 030 410 0108

Réaumurlaan 24-1 Utrecht

Te koop

Réaumurlaan 24-1
3553 HP, Utrecht

€ 350.000 / K.K.

Specificaties

  • Woonoppervlakte: 60 m2
  • Inhoud: 201 m3
  • Bouwjaar: 1955

Omschrijving

Een ruim en heerlijk licht 3-kamer hoekappartement met twee balkons, gelegen aan een rustige, doodlopende straat in het gezellige en populaire Elinkwijk, Zuilen.

Dit fijne appartement ligt ideaal, je voelt de rust van een dorp met de gezelligheid van de stad om de hoek! Het is een goed onderhouden appartement met twee slaapkamers, een balkon aan de voorzijde en een balkon aan de achterzijde. In de zomer kun je dus altijd kiezen voor een plekje in de zon of in de schaduw. Er is ook een gezamenlijke achtertuin en het Julianapark ligt letterlijk om de hoek. Kortom: een comfortabel en licht appartement op een fijne plek!

De ligging is bovendien bijzonder praktisch. De Amsterdamsestraatweg, met een breed aanbod aan winkels, speciaalzaken en horeca, ligt op korte afstand. Winkelcentrum Rokade is zowel lopend als per fiets goed bereikbaar voor de dagelijkse boodschappen. Station Zuilen ligt op nog geen twee minuten fietsen en binnen vijftien minuten sta je in het levendige centrum van Utrecht.

V 3-kamer hoekappartement in Elinkwijk
V 2 balkons (op het noordoosten en het zuidwesten)
V Gezamenlijke achtertuin op het zuidwesten
V Appartement geschilderd in november 2024
V Parkeren met vergunning
V Op loop- en fietsafstand van OV, winkels en horeca
V Binnen 15 minuten fietsen in het centrum van Utrecht
V Energielabel D (geldig tot 2030)
V Actieve VvE, de servicekosten bedragen thans € 153,- per maand
V Oplevering in overleg

De ligging van dit fijne appartement is ideaal: aan het einde van een doodlopende straat, rustig gelegen én ook dichtbij voorzieningen! Elinkwijk ligt bij de Amsterdamsestraatweg en naast het Julianapark. Op de Amsterdamsestraatweg is een divers palet aan winkels, zoals onder meer een slagerij en banketbakker. Heb je geen zin om te koken? Keuze genoeg in de omgeving, zoals Poke Specials, Restaurant Juliana en nog veel meer.
Station Zuilen ligt op nog geen twee minuten fietsen en in vijftien minuten ben je al in het bruisende centrum van Utrecht.

INDELING
Begane grond:
Het appartement heeft een centrale entree met bellentableau, brievenbussen en toegang naar de eigen berging en trappenhuis.

2e Verdieping:
Je komt binnen in een ruime hal die toegang geeft naar alle vertrekken in het appartement. De nette woonkamer ligt aan de achterzijde en is heerlijk licht door een extra raam in de zijgevel. Vanuit de woonkamer loop je zo het balkon op (nu met netten voor de kat) waar je ’s avonds lekker kan ontspannen. De keuken ligt aan de voorzijde en heeft veel kastruimte en zelfs een koffiecorner. Ook is er inbouwapparatuur aanwezig, zoals: vaatwasser, combi-oven en gaskookplaat met afzuigkap. Tevens is in de keuken de wasmachine en de cv-ketel opgesteld. Daarnaast kan je op het balkon genieten van de ochtendzon aan de voorzijde. Er zijn twee slaapkamers, één aan de voorzijde en één aan de achterzijde, beiden met een vaste kast. De frisse badkamer is geheel betegeld en heeft een inloopdouche. Naast de badkamer zit het aparte toilet.

Kortom, dit fijne appartement in een gezellige wijk is absoluut een bezichtiging waard. Start hier jouw woondroom? Maak snel een afspraak met je (NVM) makelaar of vraag een bezichtiging aan via Funda. Er zijn diverse NVM-clausules van toepassing w.o. niet zelf bewoning, ouderdom en materialen (zie brochure). Keuringsrapport beschikbaar. Gunning aan verkoper. Maatvoering tuin is een circa maat. We hebben ons best gedaan om alle info zo scherp en up-to-date mogelijk te presenteren. Fouten zijn nooit uit te sluiten. Check daarom altijd zelf de belangrijke details voordat je een beslissing neemt.

Je gebruikt een verouderde webbrowser

Deze website maakt gebruik van moderne technieken die niet worden ondersteund door jouw webbrowser. Update mijn webbrowser

×