• Neem telefonisch contact op! 030 410 0108

Lessinglaan 3-1 Utrecht

Te koop

Lessinglaan 3-1
3533 AM, Utrecht

€ 450.000 / K.K.

Specificaties

  • Woonoppervlakte: 79 m2
  • Inhoud: 263 m3
  • Bouwjaar: 1960

Omschrijving

Een royaal en licht 4-kamer appartement met 2 balkons en berging in het fijne Oog in Al.

Dit appartement op de tweede verdieping is recent gerenoveerd en instapklaar. Hier hoef je alleen je verhuisdozen maar uit te pakken om je woondroom te starten. Met twee fijne balkons en alle belangrijke voorzieningen op loopafstand blijft er niets te wensen over. Deze woning heeft het!
V Royaal en licht appartement met 2 slaapkamers, een balkon en berging.
V Volledig gerenoveerd en instapklaar
V Uitstekende ligging nabij o.a. winkels, gezondheidscentrum, scholen, horeca en OV
V Energielabel B (tot 2035), CV (2022)
V Oplevering in overleg

De ligging in Oog in Al is heel fijn en centraal, aan de brede Lessinglaan met heerlijk zicht op de groenstrook. Nabij park en strand Oog in Al en op loopafstand van de supermarkt en diverse winkels en speciaalzaken de Händelstraat. Voorzieningen als het gezondheidscentrum, openbaar vervoer, scholen, sportfaciliteiten en diverse horecagelegenheden zoals Buurten zijn nabij gelegen. Daarbij zijn diverse uitvalswegen goed bereikbaar en bevind je je op fietsafstand van het Centraal Station en station Zuilen.

INDELING
Begane grond:
Het complex is te betreden via een afgesloten entree met brievenbussenpaneel en bellenplateau. Vanuit hier is er toegang tot de berging met voldoende ruimte voor fietsen en spullen die je minder vaak nodig hebt.

2e verdieping:
Achter de voordeur schuilt een royale hal met meterkast, toiletruimte en toegang tot alle andere ruimtes van de woning. De living en eetkamer hebben een prachtige lichtinval door de grote raampartijen voor en achter en zijn van elkaar gescheiden door taatsdeuren. De eetkamer grenst bovendien aan het grote balkon aan de achterzijde waar het heerlijk rustig zitten is. Het appartement beschikt over twee slaapkamers; de master bedroom aan de voorzijde en de tweede slaap/werkkamer aan de achterzijde, eveneens grenzend aan het balkon. In de keuken kook je de heerlijkste diners voor familie en vrienden. Tot je beschikking staan een inductiekookplaat met afzuigkap, combi magnetron, vaatwasser, een koelkast naar Amerikaanse stijl en een ingebouwde wasmachine en droger. Centraal in het appartement ligt de moderne badkamer met wastafelmeubel en in loopdouche.
Alle ruimtes in de woning zijn voorzien van een PVC-visgraatvloer (2022).

Kortom, dit appartement is absoluut een bezichtiging waard! Wordt dit jouw thuis? Maak snel een afspraak met je (NVM) makelaar of vraag een bezichtiging aan via Funda. Er zijn diverse NVM-clausules van toepassing (zie brochure). Gunning aan verkoper.

Je gebruikt een verouderde webbrowser

Deze website maakt gebruik van moderne technieken die niet worden ondersteund door jouw webbrowser. Update mijn webbrowser

×