Nieuwlichtstraat 13-BS Utrecht
Nieuwlichtstraat 13-BS 3552 GV, Utrecht
Omschrijving
Een goed onderhouden, ruime bovenwoning met dakterras en separate fietsen berging in de populaire wijk Ondiep.
Deze fraai gelegen bovenwoning bestaat uit 2 leeg op te leveren studio’s. De studio’s zijn voorzien van eigen keuken en een eigen badkamer met toilet. De woning is uitermate geschikt voor dubbele bewoning, maar ook eenvoudig terug te brengen naar 1 ruime bovenwoning.
Kortom, deze woning heeft het!
V Een ruime bovenwoning verdeeld in 2 studio’s met eigen keuken en sanitair;
V Ideaal voor woningdelers, maar ook eenvoudig tot één fraaie bovenwoning te maken;
V Centraal gelegen nabij voorzieningen, de Vecht, parken, OV en uitvalswegen;
V Op slechts 10 minuten fietsen van de bruisende binnenstad;
V Parkeren voor de deur;
V Voorzien van dubbele beglazing ( HR++ ) en muurisolatie;
V Ruime fietsenberging;
V Oplevering in overleg, kan snel.
Deze fijne bovenwoning ligt lekker centraal in een rustige straat nabij de Vecht, maar ook nabij de Amsterdamsestraatweg. Op een paar minuten vind je diverse (buurt-)winkels, zoals bakker Boonzaaijer en horeca, zoals Rode Nel en Fort aan de Klop waar altijd wel iets te doen is voor jong en oud. De rustige wijk heeft veel groenvoorzieningen, waaronder de Vechtoever en het nabijgelegen Juliana- en Noorderpark. Het gebied langs de Vecht biedt alle mogelijkheden om heerlijk te wandelen, hard te lopen, te fietsen of te varen. Bovendien ben je in 10 minuten fietsen in het centrum met winkels, horeca, concertzaal Tivoli en het centraal station.
INDELING
Begane grond:
Entree met meterkast en trapopgang naar 1ste verdieping.
1ste verdieping:
Overloop met trapopgang naar 2de verdieping, een vast kast met aansluiting voor de wasmachine en de droger en de entree naar studio 1.
Studio 1 bestaat uit een ruime woon/slaapkamer met aan de voorzijde een gezellige erker, aan de achterzijde bieden openslaande deuren toegang tot het balkon/dakterras. De openkeuken bevindt zich aan de achterzijde. De keuken is voorzien van een keurig keukenblok met 1,5 spoelbak, gasfornuis en afzuigkap. Tevens is er een deur naar het balkon/dakterras. Aan de voorzijde bevindt zich de badkamer. De badkamer is netjes betegeld en is voorzien van een douche met thermostatische kraan, vaste wastafel, designradiator en een toilet.
2de verdieping:
Overloop met opstelplaats voor de CV-combiketel, aansluiting voor de wasmachine en de entree naar studio 2.
Studio 2 bestaat uit een ruime woon/slaapkamer met open keuken en een separate badkamer aan de voorzijde. De woon/slaapkamer heeft aan de voorzijde een dakkapel. De openkeuken is voorzien van een verzorg keukenblok met dubbele spoelbak. De badkamer heeft een douche voorzien van thermostatische kraan, vaste wastafel designradiator en toilet.
Terras:
Op het zonnige terras op de 1ste verdieping is het op alle momenten van de dag genieten. ’s Morgens rustig wakker worden met de krant en je ontbijt en ’s avonds met een goed glas wijn genieten van een zwoele zomeravond.
Bijzonderheden:
– Woonoppervlakte 86 m2
– Ruime stenen berging achter het gebouw;
– Grotendeels voorzien van HR++ glas;
– Ruim dakterras aan de achterzijde;
– Gunstige ligging ten opzichte van binnenstad en voorzieningen;
– VvE in opstartfase (bijdrage ca € 60,- p/m);
– Verwarming middels cv-combiketel;
– Oplevering in overleg.
Verkoop geschiedt altijd onder voorbehoud gunning verkoper.
Kortom, een geweldige woning om je woondroom te laten uitkomen, Zie jij jezelf hier al wonen? Maak dan snel een afspraak met je (NVM) makelaar of vraag een bezichtiging aan via Funda. Je (NVM) aankoopmakelaar komt op voor je belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vind je op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl of op Funda.nl
We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan extra clausules, zoals o.a.: over de meetinstructie, het energielabel, de nutsbedrijven, een ouderdomsclausule, een niet bewonersclausule en een clausule over de notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kun je bij ons opvragen.